Kolor bielizny nude,  nudny czy niezwykły?

Wiemy już, że kolor nude jest obecny w modzie począwszy od makijażu do modnej stylizacji codziennej. Jednak jak dotąd, obejmował on tylko klasyczny odcień nude tzn. odcienie od jasnego kremu do jasnego beżu. Nie trzeba być geniuszem, aby zdać sobie sprawę, że może to być dość denerwujące, a nawet dyskryminujące dla kobiet obdarzonych ciemniejszym odcieniem skóry, kobiet, które nie koniecznie wyglądają jak Królewna Śnieżka. Wyobraź sobie, ze spędzasz kilka tygodni na plaży, tylko po to aby wyczarować przynajmniej najlżejszą opaleniznę, ładną, lekką i zdrowo wyglądającą. Tego właśnie oczekują kobiety po zimie, ładnej opalenizny, już ją mamy i siup – dotychczasowy kolor bielizny nude prawdopodobnie trafi do szuflady podobnie zresztą jak cienie do powiek czy konturówka. Dlaczego?, ponieważ do naszego nowego odcieniu skóry nie będą pasowały dotychczasowe kolorowe kosmetyki czy bielizna.

Bielizna damska nude
Bielizna damska nude

Projektanci, na szczęście podejmują się wyzwaniom i zaczynają projektować bieliznę damską w różnych odcieniach koloru nude. Jednym z nich jest amerykański producent bielizny Naja. Wprowadził na rynek damską bieliznę w siedmiu różnych odcieniach koloru skóry i wystąpił z kolekcją „Nude dla wszystkich”. Biustonosze, figi, stringi i tanga z wysokim stanem są produkowane bezszwowo w kolorach od jasnego beżu do bogatego czekoladowego brązu i są wykonane z elastycznego nylonu połączonego ze spandexem.
Bielizny w kolorze nude produkcji Naja nie ma jeszcze sprzedaży w Polsce, ale można ją wygodnie zamówić online za pośrednictwem strony internetowej tej marki.

Naja


Niestety, muszę powtarzać raz po raz, że o „nude” mówi się w świecie mody i urody przez cały czas.
Wyjaśnijmy sobie „nude” oznacza kolor ciała. Ale nie tylko kobiet białych, kobiet europejskich, nude to także kolor ciała kobiet egzotycznych, o ciemniejszej tonacji skóry.

Oczywiście nie jest to koniec świata, ale byłoby miło, gdyby ktoś zaspokoił oczekiwania i potrzeby ciemnoskórych kobiet w modzie i urodzie wszędzie na świecie.
Tak myśleli ludzie stojący za marką bielizny Nubian Skin i szybko wprowadzili linię bielizny dla „Kobiety nude”. W ten sposób wyrażenie kolor „nude” w końcu nabiera dawno oczekiwanego charakteru. Jest więc nadzieja dla ciemnoskórych kobiet także w Europie.

Nubian Skin

Są już dostępne kolekcje, które składają się zarówno z seksownej koronkowej bielizny, jak i praktycznej bielizny w tym kolorze- tę można dostać w USA, tak jak w przypadku kosmetyków, prawdopodobnie zajmie całe wieki, zanim „nubijska skóra” pojawi się w Europie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Skomentuj
Wpisz swoje imię