Ekskluzywne Pończochy samonośne

Pończochy samonośne na imprezę to najlepsze rozwiązanie !

Przedstawiamy wykonane z poliamidów i elastamu pończochy, które charakteryzują się wygodą użycia i bardzo eleganckim wręcz ekskluzywnym  wykończeniem. Pończocha jest przede wszystkim profilowana czyli w części dolnej mają wyprofilowaną stopę.  Wzdłuż całej długości pończoch (rozpoczynających się na stopie, a kończących mniej więcej w połowie uda) przebiega stylowy szef, który nie tylko uatrakcyjnia produkt, ale również podkreśla linię nóg.

Levante pończochy samonośne Riga 20 DEN wyróżniają się matowym designem. Warto podkreślić, że są jednocześnie cienkie, dzięki czemu Wasze nogi nie ulegną przegrzaniu, i bardzo wytrzymałe, przez co możecie mieć pewność, że wytrzymają próbę czasu. Ich górna część została wykończona koronką, którą podszyto elastyczną, silikonową taśmą podtrzymującą. Gwarantuje to bardzo zmysłowy i przyjemny dla oka efekt. Musicie jednak pamiętać że dla bezpieczeństwa i własnego komfortu psychicznego dobrze jest posiadać w torebce w rezerwie drugą parę pończoch. Przypominamy że w przypadku pończoch nie ma znaczenia lewa prawa noga więc możesz zabrać do torebki jedną pończochę. Zapytasz po co pończochy do torebki skoro takie trwałe ?  A będziesz tańczyć ? Chwila i oczko a nawet rozdarcie i co wtedy?

Pończochy samonośne przyciągają wzrok

więc jak już rozdarcie czy oczko szybki wyskok do toalety podmiana uszkodzonej pończochy i  możesz wracać do zabawy bez stresu.

Pończochy samonośne na wyjątkowe okazje

Ze względu na atrakcyjny krój, pończochy samonośne Riga sprawdzą się przede wszystkim podczas wyjątkowych okazji. Uroczyste kolacje, wyjście z ukochanym, szalone imprezy – wszędzie tam, gdzie chcecie poczuć się stylowo i kobieco.

Oczywiście podkreślić należy również to, iż omawiany produkt jest bardzo wygodny. Jeżeli nie spotkacie akurat lustra, nie będziecie miały okazji poczuć, że macie je na sobie. W żadnym wypadku nie krępują bowiem ruchów, a ich wykończenie sprawia, że nogi nie męczą się w ciągu dnia. Dlatego też pończoch możecie używać także na co dzień.

Zalety pończoch samonośnych Riga 20 DEN

Pierwsze, co rzuca się w oczy podczas korzystania z produktu, to jego pewnego rodzaju stabilność. Zastosowanie silikonowej taśmy podtrzymującej sprawia, że pończochy w żadnej sytuacji nie zsuwają się z ud, dzięki czemu okażą się bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno w przypadku krótkich spódnic i sukienek, jak i w ramach nieco dłuższych i mniej przylegających do ciała kreacji.

W przypadku grubych pończoch, częstym argumentem przeciw jest kwestia związana z ewentualnym przegrzaniem nóg. W tym wypadku problem ten nie występuje, ponieważ do przygotowania pończoch Riga został wykorzystany cienki materiał, który nie powoduje odparzeń.

Nie możemy zapominać również o samym wyglądzie omawianego produktu. Ten zaś naprawdę przykuwa oko. Radość z komplementów kierowanych pod Waszym adresem będziecie zawdzięczały przede wszystkim wspomnianej koronce, która w połączeniu z krótką spódniczką tworzy bardzo zmysłowy efekt. Walory estetyczne dodatkowo spotęgujemy zakładając wysokie szpilki.

Podsumowując,

Levante pończochy samonośne Riga 20 DEN to idealne rozwiązanie, jeśli komponujcie wymarzoną kreację na wieczorne wyjście. Fakt zastosowania wygodnego materiału oraz taśmy podtrzymującej sprawia natomiast, że mogą być one wykorzystywane także na co dzień. Zmysłowa koronka oraz elegancki szew na całej linii pończoch podkreślają za to nogi w sposób najlepszy z możliwych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Skomentuj
Wpisz swoje imię