Ewa Bień to polski producent luksusowej bielizny damskiej.

Ewa Bień – historia marki

Nazwa firmy pochodzi od imienia założycielki, którą jest właśnie Ewa Bień. Zaskakujące jest to, że właścicielka z wykształcenia nie jest krawcową czy projektantką, a biologiem molekularnym. Marka Ewa Bień zadebiutowała w latach 90-tych, kiedy to branża bieliźniarska dopiero rozwijała skrzydła na polskim rynku. Pomysł na założenie firmy powstał w głowie pani Ewy ze względu na to, że w Polsce niezwykle ciężko było dostać dobrą i ładną bieliznę. W początkowym okresie firma produkowała stroje kąpielowe i bieliznę damską pod nazwą Elle, dopiero w późniejszym czasie przyjęła nazwę właścicielki i jednocześnie projektantki Ewy Bień. W latach 90- tych aby cieszyć się pięknym biustonoszem czy majtkami można było liczyć wyłącznie na siebie. Ewa Bień sama nauczyła się podstawowych zasad szycia i projektowania. Co ważne do tej pory jest ona autorką wszystkich produktów sygnowanych jej nazwiskiem. Ciekawostką jest również fakt że swoje pierwsze kroki w modelingu w Firmie Ewa Bień robiła Natalia Siwiec która występował w kilkunastu sesjach zdjęciowych dla marki Ewa Bień.

Marka Ewa Bień w Polsce i na świecie

Sieć sprzedaży firmy Ewa Bień obejmuje salon firmowy w Krakowie, a produkty tej marki dostępne są w około 90 stacjonarnych sklepach partnerskich. Dodatkowo marka prowadzi własny sklep internetowy oraz jest dostępna w wielu innych sklepach działających online. Produkty marki Ewa Bień dostępne są w sprzedaży nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Ponad połowa produkowanego towaru trafia na zagraniczne rynki w kilkunastu krajach. Są to głównie kraje skandynawskie, ale bielizna Ewa Bień jest też dostępna w sklepach w Japonii, Izraelu, Kanadzie oraz Australii.

Kobieta projektuje dla kobiet

W ofercie marki Ewa Bień znajduje się luksusowa bielizna damska. Wszystkie produkty powstają z myślą o tym, by zaprezentować światu wyjątkowość przedstawicielek płci żeńskiej. Bielizna ma za zadanie wydobyć z każdej kobiety jej indywidualne piękno, niepowtarzalność oraz wewnętrzny urok. Dla projektantów najważniejsze jest, by każda kobieta mogła poczuć się wyjątkowo, dzięki temu, co ma na sobie. Bielizna Ewa Bień ma dodawać kobietom pewności siebie oraz wyzwalać ich odwagę i poczucie własnej wartości niezależnie od sytuacji i okoliczności, z którymi przyjdzie im się zmierzyć. Wszystkie elementy odzieży marki Ewa Bień, które trafiają na rynek charakteryzują się wysoką jakością materiałów użytych do produkcji oraz eleganckim stylem. Biustonosze i majtki są nie tylko wytworne, ale przede wszystkim wygodne. W końcu bielizna to elementy codziennego ubioru, dlatego producent stara się wprowadzać do oferty wyłącznie fasony łączące niebanalny styl i komfort użytkowania.

Bielizna Ewa Bień to luksus i elegancja na każdą okazję

Asortyment marki obejmuje przede wszystkim damską bieliznę wyróżniającą się odważną kolorystyką i eleganckimi fasonami. Aby spełnić oczekiwania kobiet o różnych upodobaniach, firma oferuje bazową kolekcję klasycznej bielizny oraz limitowane serie. Każdego roku przygotowywane są dwie kolekcje bielizny. Pierwsza z nich związana jest z sezonem wiosna-lato, a druga z sezonem jesień-zima. Podczas projektowania bielizny na dany sezon brane są pod uwagę trendy panujące na światowym rynku bieliźniarskim oraz własne pomysły pracowników. Marka Ewa Bień chce sprawić, by nawet kobiety o dużym biuście mogły czuć się atrakcyjnie. W odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku wszystkie kolekcje przygotowywane są w pełnej rozmiarówce pod względem obwodów (65-100 cm) oraz miseczek (A-M).

Co można znaleźć w ofercie Ewy Bień?

Marka skupia się na produkcji bielizny dla kobiet w każdym wieku. W asortymencie znajdują się m.in.:
– biustonosze (m.in. push up, plunge, balconette,
– majtki (mi.in. figi, stringi, spodenki, tangi),
– pasy do pończoch,
– body,
– koszulki,
– peniuary,
– kostiumy kąpielowe (jedno- i dwuczęściowe).

Produkcja na światowym poziomie

W zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Polsce wykorzystywane są najnowsze technologie dostępne na światowym rynku tekstylnym. Proces produkcji opiera się na tym, by każdy element odzieży był perfekcyjny. Istotny jest nie tylko odpowiedni materiał, ale również przemyślany projekt i szczegóły bez, których nie byłoby sukcesu. Wszystkie hafty, koronki, tiule i inne półprodukty pochodzą ze sprawdzonych i renomowanych źródeł ze Szwajcarii, Włoszech czy Hiszpanii.

Bez zadowolenia klientów nie byłoby sukcesów

Inspiracją do tworzenia wyjątkowej bielizny jest kobiecość, którą posiada w sobie każda klientka marki Ewa Bień. Producent pragnie, by wszystkie projekty były niebanalne i niepowtarzalne, a kobiety to doceniają. Klientki szybko pokochały bieliznę polskiej firmy z wielu powodów. Przede wszystkim spodobała im się odwaga widoczna we wszystkich modelach biustonoszy czy majtek. Tutaj nie ma miejsca na przypadek, bo wszystkie elementy są przemyślane i odpowiednio dobrane. Śmiała kolorystyka i niebanalne wzornictwo w połączeniu z wysoką jakością materiałów sprawia, że kobiety wracają po produkty Ewy Bień. O sukcesie marki zadecydowały również atrakcyjne ceny. Niewątpliwie jednym z powodów, dla którego firma osiągnęła międzynarodowy sukces jest to, że właścicielką firmy jest kobieta. W końcu kto, jeśli nie kobieta zrozumie czego potrzebuje płeć piękna i stworzy z tego małe dzieło sztuki, którym można cieszyć się każdego dnia?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Skomentuj
Wpisz swoje imię