Elegancja nie jest definiowana wyłącznie przez to, co nosisz. To jak nosisz siebie, jak mówisz, co czytasz. Musimy zmienić naszą etykę i nasz system finansowy oraz cały nasz sposób rozumienia świata.

To musi być świat, w którym ludzie żyją, a nie umierają w zrównoważonym świecie. Nie chciałam być projektantem mody i przez połowę mojej kariery nie lubiłam tego, ale zawód jaki wykonywałem był z modą związany od lat. Zawsze chciałem robić inne rzeczy. To nastawienie, które przenosisz na pracę którą wykonujesz, robi różnicę. Wszystko, co robię, to kwestia serca, ciała i duszy.
Wiek i rozmiar to tylko liczby.

Kiedy byłam młoda, żyłam jak stara kobieta, a kiedy się zestarzałam, musiałem żyć jak młoda osoba. W tym miejscu warto przypomnieć powiedzenie które bardzo często przypominam osobom młodym, wykonujcie zawód który kochacie to nigdy nie będziecie wstawać do pracy, i z tą dewizą staram się iść przez życie robiąc to co kocham.

Pewność siebie! Jeśli ją masz, możesz sprawić, by wszystko wyglądało dobrze

Wciąż doceniam indywidualność. Styl jest naprawdę bardziej interesujący niż moda. Najważniejsze jest podejście. Naprawdę łatwo jest uzyskać odpowiednie kolory. Naprawdę trudno jest uzyskać czarny – i neutralny – prawda.

1. Akcesoria z osobowością

  • Nigdy w najśmielszych snach nie pomyślałam, że zostanę projektantem mody. Nie chodzi mi już o sensację i innowację, ale o perfekcję mojego stylu.
  • Kamizelkę traktowałem jak gorset, dzięki czemu staje się ona pierwszą warstwą w trakcie zakładania ubrań na ciało. Między nakładaniem warstw a odkrywaniem istnieje ciągły ruch.

2. Kwiatowy wydruk na wiosnę

Elegancja nie jest definiowana wyłącznie przez to, co nosisz. To jak nosisz siebie, jak mówisz, co czytasz.

Myślę, że to staromodne założenie, że moda musi być ekskluzywna, aby być modną. Nie chodzi mi już o sensację i innowację, ale o perfekcję mojego stylu.

Jesteś tylko tak dobra jak twoja ostatnia kolekcja, która jest ogromną presją. Elegancja nie jest prerogatywą tych, którzy właśnie uciekli od wieku dojrzewania, ale tych, którzy już opanowali swoją przyszłość.

Najważniejsze jest podejście. Masz bardziej interesujące życie, jeśli nosisz efektowne ubrania. Chciałam ubrać kobietę, która żyje i pracuje, a nie kobietę w obrazie.

Moda nie jest czymś, co istnieje tylko po to żeby być. Moda jest wszędzie, na ulicy, w domu w pracy, moda ma związek z tobą, twoim  sposobem życia to normalne bo moda to Ty.

3. Okulary są koniecznością

Zawsze myślałem, że to, co nosisz pod spodem, jest równie ważne jak to, co nosisz na wierzchu. Piękno jest doskonałe w swoich niedoskonałościach, więc po prostu musisz iść z niedoskonałościami.

Wątpliwości nauczyły mnie, że nie wszystko jest wspaniałe. Nie chciałam być projektantem mody i przez dobrą połowę mojej kariery nie spodobało mi się to. Zawsze chciałem robić inne rzeczy.

4.Wyraź swoje emocje

Nigdy nie wolno mylić elegancji ze snobizmem. Niektórzy uważają, że luksus jest przeciwieństwem ubóstwa. Nie jest. Jest przeciwieństwem wulgaryzmów. Projekt i styl powinny sprawić, że będziesz wyglądać dobrze i czuć się dobrze bez większego wysiłku, abyś mógł się zająć najważniejszymi rzeczami.

Jestem wspólnikiem pomagającym kobietom uzyskać to, czego chcą. Nigdy nie lubiłem myśleć, że projektuję dla konkretnej osoby. Projektuję dla kobiety, którą chciałem być, dla kobiety, którą kiedyś byłem i – do pewnego stopnia – dla kobiety, którą wciąż jestem małym kawałkiem.

moda ma związek z TOBĄ, TWOIMI ideami, sposobem ŻyCIA, co się KOŁO NAS dzieje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Skomentuj
Wpisz swoje imię