Modne w latach 80. gorsety znowu są na topie.

Dawniej część ubioru damskiego używana od końca XIV wieku. Podstawowym zadaniem gorsetu było wówczas usztywnienie korpusu, uwydatnienie biustu, podkreślenie i wysmuklenie linii talii. Czasem zakładali go również mężczyźni, by prawidłowo ukształtować sylwetkę.

Gorset wyszczuplający – nigdy się nie starzeje.

Gorset to ponadczasowy element bielizny damskiej, który wraca do łask jako największy trend w 2017 roku.
Kiedyś kobiety nosiły go pod ubraniem, w tym sezonie ma się to zmienić, ponieważ hitem mają być gorsety noszone na wierzchu. Można zawiązać je na sukience, bluzce, a nawet na klasycznym T-shircie, bądź zwykłej, czarnej marynarce, co z pewnością nada szyku każdej nawet pozornie przeciętnej i niewyszukanej stylizacji, nie wspominając o podkreśleniu kobiecych walorów.

Nowoczesne gorsety i wyszczuplające body Felina są robione z najróżniejszych materiałów, i mają do spełniania różna zadania występują w wielu kolorach i wzorach. Modele mocno opinają talię, dzięki czemu cała sylwetka wydaje się bardziej smukła, a talia węższa na czym zależy większości kobiet, tego typu modele posiadają ważna cechę – koryguje niewielkie niedoskonałości figury. Pasują do każdej figury, bowiem u Pań, które maja figurę gruszki, bądź klepsydry podkreśli naturalny kształt ich talii, a Paniom, które mają bardziej chłopięce sylwetki, bez widocznego wcięcia w talii lub tkanka tłuszczowa zbiera się u nich w okolicy brzucha pomaga zamaskować fałdki i nadać upragniony kształt tej części ciała.
Dzięki zwężeniu się talii, kolejnym atutem jest pozorne uwydatnienie bioder i pośladków, które w ciągu ostatnich kilku lat stały się obiektem swego rodzaju kultu.

Warto zainwestować w dobrze dopasowany gorset, ponieważ zapowiada się ich wielki powrót do świata mody. Posłuży nam przez dłuższy czas, zawsze też możemy wykorzystać go jako seksowny dodatek bieliźniany, którym zaskoczymy partnera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Skomentuj
Wpisz swoje imię