Rajstopy xxl to takie dla osób puszystych ?

Rajstopy xxl dla osób puszystych, korpulentnych o szerokich biodrach. Postanowiliśmy pochylić się troszkę głębiej nad tym problemem. Kobieta o pięknych rubensowskich kształtach i biodrach seksownie powiększonych ma bardzo duży problem z doborem odpowiednich rajstop. Podstawową dostępną rozmiarówką spotykaną na rynku rajstop jest jedynka, dwójka, trójka, czwórka i w niektórych modelach piątka.

Ale czy piątka to już rajstopy dla puszystych ?

Na rynku jest wiele rajstop, których rozmiary nie kończą się na rozmiarze 5, ale czy będą one właściwe dla mojej budowy ciała? – Niekoniecznie !!!

Pomysł zaprojektowania tej niezwykłej kolekcji rajstop Super Maxi wziął się z anatomii  ciała tej „lepszej” i „piękniejszej połówki” rajstopy zaprojektowane przez kobietę aktywną, dla której budowa ciała nie może być przeszkodą w codziennym funkcjonowaniu .Kobiety o większych kształtach i rozbudowanych biodrach mają ogromny problem ze znalezieniem wyrobów pończoszniczych spełniających wyjątkowe wymogi dopasowania do ciała, uwzględniające takie parametry jak wzrost, obwód w pasie, w biodrach i udach.

Jak zapewne wiecie rajstopy rozciągają się we wszystkich płaszczyznach, wzdłuż i w poprzek, ale każda rajstopa i pończocha w procesie produkcji otrzymuje formatowanie czyli pewną tolerancję rozciągliwości.

To o co chodzi z tymi rajstopami Levante Extra Super Maxi ?

Najczęściej w przypadku osób korpulentnych występuje taki problem, że kupujemy rajstopy w rozmiarze np. IV lub V ale sugerujemy się tylko ich wielkością ogólnie i niestety często jeśli mamy niższy wzrost to rajstopy marszczą się na nogach i zwijają !!!

Zwijanie i marszczenie rajstop denerwuje Cię ?

W przypadku rajstop Levante Extra Super Maxi problem ten jest rozwiązany za sprawą krótszej nogawki i powiększonej elastycznej  części majątkowej. Dobrze obrazują to tabele rozmiarów i różnice między I,II,III,IV w klasycznej rozmiarówce a 5/6 lub 6/7 w rozmiarówce rajstop Extra super maxi.

tabela_rozmiarow_1_2_3_4
tabela_rozmiarow_56_67

Co to jest patent w rajstopach ?

Patent to część majtkowa rajstop, której struktura jest trwalsza i wzmocniona grubszymi włóknami przez co jest widoczna różnica między gładka i przeźroczystą nogawką a górną częścią rajstop grubszą i wytrzymałą na uszkodzenia mechaniczne –   czyli patentem .

Rajstopy Extra Super Maxi posiadają patent czyli wzmocnioną i specjalnie poszerzoną,  część górną. Rajstopy nie posiadają dużego klina na pupie tak znienawidzonego przez Panie ,które kochają dopasowane spódnice i sukienki , mają klin w kroku z bawełnianą wkładką. Występują w dwóch grubościach 20 i 40 den, są gładkie matowe, przeźroczyste i elastyczne. Rajstopy Super Maxi gwarantują wysoki komfort użytkowania, oraz ogromną swobodę poruszania w każdych okolicznościach. Lycra , której jest w tych rajstopach 84% powoduje dużą rozciągliwość i wygodę w noszeniu. Rajstopy marki Levante to wygoda i komfort na co dzień – są jedwabiste delikatne i przyjemne w kontakcie z wyjątkowo wrażliwą skórą kobiecych nóg .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Skomentuj
Wpisz swoje imię